KONST / Litografier / Färglitografi 11609037
nr 1160 9037
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 341/360, motivet: 50x60
Kondition: fuktskadad
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 februari 2018
kl 19:05:05
31/1 11:57:33
150 kr
1/2 20:39:02